POZNAJ SIĘ
ZE SOBĄ

MINDFULNESS & COACHING
OLA ŁOMZIK

profilowe

CZYM JEST MINDFULNESS?

Mindfulness czyli uważna obecność lub po prostu uważność. Jest to pojęcie, które określa metodę i sposób podejścia do leczenia i samorozwoju, które ma korzenie w praktykach kontemplacji oraz medytacji.

PO CO TEN COACHING?

Bo pewnie masz jakieś cele które chcesz osiągnąć. Mogą to być Twoje marzenia, pragnienia, dążenia. A Ty możesz ułatwić sobie ich realizację.

W czym mogę Ci pomóc?

Coaching

Praca nad sobą

Kursy Mindfullnes
online i offline

Uważność w firmie

Poznaj się ze sobą
na Facebooku i Instagramie

Czytam o psychologii, uważności, coachingu oraz o psychologii buddyjskiej i dzielę się tym. Tam relacjonuję też swoje zawodowe poczynania w ramach Mindfulness.

Aktualności

Kurs Mindfulness Opole luty-marzec 2022

03.02.2022 – 24.03.2022 W tym terminie ruszamy z kolejnym, stacjonarnym kursem Mindfulness Based Stress Reduction w Opolu! Zapisy już trwają, spotkania kursowe w czwartki w godz. 18.30 do 21.15. Miejsce spotkań – Szkoła jogi Lakshmi, Opole, ul. Reymonta 19.  Limit miejsc: 10 osób.

Czytaj dalej

Trening Mindfulness Online

październik – listopad 2021 Zbieramy grupę na kolejny kurs ONLINE. Jesli jesteś zainteresowna, zainteresowany by uczyć się uważności w swoim domu, w znanym otoczeniu, pod moim prowadzeniem i z grupą, która podobnie jak ty jest zainteresowana uważnością to serdecznie zapraszam!Oto harmonogram naszych spotkań: niezobowiązujące spotkanie informacyjne przed kursem: 28.09.2021 wtorek

Czytaj dalej