Group 44

Konsultacje psychologiczne i psychoterapia

Zapraszam na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem magistrem psychologii ze specjalnością kliniczną oraz magistrem pedagogiki. Oprócz tego, jestem w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, co uprawnia mnie do prowadzenia terapii w tym nurcie. Prowadzę gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii online oraz stacjonarnie w Opolu przy ulicy Pomorskiej 3/9. 

Coaching

To zanurzenie się w problemie, który Cię nurtuje, przeszukanie potencjału, jaki drzemie w Twoim umyśle, duszy i ciele do rozwiązania tego problemu, prześledzenie wszelkich zjawisk zewnętrznych i tych w Tobie, które odgrywają jakąś rolę w rozpatrywanej sytuacji – mogą przeszkadzać lub ułatwiać realizację zmiany, przekształcenie problemu w cel a celu w dokonaną zmianę, możliwość poszerzenia perspektywy postrzegania zjawisk, proces zwiększający świadomość i odpowiedzialność za swoje życie, okazja do bliższego poznania się ze sobą. stawienie oparte na życzliwości do samej/samego siebie, które ułatwia dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych.

Group 53
Group 54

INDYWIDUALNY KURS MINDFULNESS

Certyfikowany 8 tygodniowy kurs redukcji stresu w oparciu o uważność, opracowany przez profesora Jona Kabata Zinna i mający ponad 40 letnią historię, który ukończyło setki tysięcy uczestników na całym świecie w formie indywidulnej. 

KURS MINDFULNESS

Certyfikowany 8 tygodniowy kurs redukcji stresu w oparciu o uważność, opracowany przez profesora Jona Kabata Zinna i mający ponad 40 letnią historię, który ukończyło setki tysięcy uczestników  na całym świecie.

Group 42
Group 52

KURS COMPASSION

Mindfulness Based Compassionate Living czyli kurs Współczucia i Samowspółczucia w oparciu o uważność dla zaawansowanych praktyków uważności opracowany przez holenderskich psychiatrów i badaczy współczucia.